21-dniowy kurs z certyfikowanym nauczycielem Karoliną Wojteczek

kurs online

Kobieca moc

Kundalini joga

„Obudź w sobie ogromną siłę, kobiecą energię, potencjał, witalność, moc sprawczą. Zatrzymaj jak najdłużej młodość„Każda z nas jest niezwykle silna, niezłomna. Mamy ogromną, ponadprzeciętną intuicję.
Posiadamy dużo ważnej wiedzy przekazywanej od pokoleń, która płynie w naszym DNA. Niestety o tym zapominałyśmy przez natłok zadań, pracy i obowiązków dnia codziennego. Mamy ogromną moc transformacji .
Im więcej przeżyć, doświadczeń - tym stajemy się silniejsze, mądrzejsze.

Odnajdź siebie na nowo. Poczuj ta moc, pierwotną mądrość i zacznij nowy etap ze świadomością i dużą dawka energii, pasji, witalności. Poczuj się piękna, wrażliwa i silna .

Pobudź swój instynkt, intuicje, sensualność i kobiecość.

„Obudź w sobie ogromną siłę, kobiecą energię, potencjał, witalność, moc sprawczą. Zatrzymaj jak najdłużej młodość„

Wszystko jest możliwe, wystarczy uwierzyć i odkryć w sobie ogromny potencjał

Praktyki jogi kundalini pomogą Ci otworzyć się na piękną drogę kreatywności, pasji, inspiracji, odkryjesz w sobie ogromne zasoby twórcze, zaczniesz przyciągać to, czego pragniesz, na co zasługujesz. A zasługujesz na najlepsze.

Wszystko jest możliwe, wystarczy uwierzyć
i odkryć w sobie ogromny potencjał

Zestaw ćwiczeń (Krije)
oraz medytacje na Kobiecą energię

Krija na usuwanie negatywności i napięcia w ciele . Ten zestaw jest najlepszym zestawem na poranną praktykę. Usuwa toksyny, działa rewelacyjnie na ból głowy. Daje dużo energii i działa relaksująco.

Medytacja na uzdrawianie karmy swojej rodowej .

Krija dla podniesienia ducha i duchowości . Jest również odmładzająca. Ten zestaw podniesie Twoje wibracje i energię w ciele. Da Ci mocne połączenie z Twoim sercem, siłę życiową. Podtrzymuje w nas młodość, witalność i klarowność umysłu.

Medytacja na uzdrowienie ran matki .

Krija na pobudzenie wewnętrznej mocy i siły. Ten zestaw balansuje w nas pranę i apanę - wyrównuje energię w ciele. Podnosi mocno energię kundalini, która daje nam piękny, zdrowy, młody wygląd, witalność, wewnętrzne poczucie szczęścia i błogosławieństwo.

Medytacja na harmonię i szczęście.

Krija na otwarte i spokojne serce. Ten zestaw uzdrawia nasze serce. Dodatkowo daje nam niezwykła siłę i wytrzymałość. Utrzymuje młodość, otwiera nam płuca i odzywa mózg. Stymuluje intuicję.

Medytacja na głęboką wiedzę oraz mądrość, która nosimy w sobie od pokoleń.

Krija na transformującą energię seksualną. Ten zestaw ładuje Twoje akumulatory i wzmocni Twoja potencję. Energia seksualna działa naprawczo i odmładzająco.

Medytacja na aureolę. Daje nam lepszy kontakt z wyższa jaźnią, z wyższym ja. Mamy większe wglądy, świadomość, głębsze odczuwanie, lepszą intuicję. Przyciągamy do siebie ludzi wibrujących podobą energią. Znacząco podnosimy swoje wibracje oraz wypalamy naszą karmę.

Medytacja na zwycięstwo. Medytacja, którą proponuję, żebyś praktykowała przez 40 dni, codziennie.
Medytacja ta rozpuszcza strach przed zmianą przynosząc ogromna odwagę. Usuwa fobie, lęki, poczucie niepokoju, strach, depresję - wnosząc w te miejsca zwycięstwo. Daje Ci ogromna siłę i moc sprawczą. Czas medytacji 11 minut

Praktyka po ukończeniu kursu

Pakiet kursu
Kobieca moc

249zł

5 zestawów ćwiczeń (krije) jogi kundalini na Obfitość

Dostęp na 60 dni

6 medytacji na Kobiecą energię

Grupa wsparcia

Click to order
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania ze strony.
OK